O nas

20 lat

na lokalnym rynku

Założyciel i jednocześnie właściciel Firmy Jacek Wiśniewski swoje początki z informatyką wspomina jako duże maszyny typu ODRA z językiem programowania FORTRAN. Początek lat dziewięćdziesiątych to rozwijanie informatyki w szkołach. Od roku 1994 praca zawodowa w banku pozwoliła na rozwój zawodowy w obszarze sieci komputerowych, administracji serwerami (system UNIX) i serwisowanie aplikacji wspomagających.

Doświadczenie nabyte w pracy w banku pozwoliło na rozwinięcie usług outsorsingowych z zakresu informatyki. Z usług tych w przekroju minionych lat korzystało i nadal korzysta wiele firm na terenie Miasta i Gminy Bogatynia. Usługi te pozwoliły ugruntować pozycje firmy na lokalnym rynku. Pod opieką firmy były serwery z systemem Novell, Linux a obecnie administrujemy głównie serwerami z Windows Serwer 2003 i najnowszym Windows Serwer 2012.

W roku 2013 przenieśliśmy się do nowej lokalizacji przy ul. II Armii WP 5a obok sklepu Eko. Obecnie można dokonać u nas zakupów niemalże z samochodu. Parter i wejście bezpośrednio z chodnika powodują brak barier architektonicznych w dostępie do nas.

Od 2007 roku prowadzimy serwis kas fiskalnych, który z powodzeniem rozwijamy wiążąc sprzedaż kas z kompleksową obsługą punktów handlowych.

Stale się rozwijamy. Bierzemy udział w konferencjach, szkoleniach i niezbędnych autoryzacjach. Ciągle się uczymy co jest ważne w świecie ciągle postępującej technologii.

Dewizą naszego działania jest uczciwość i profesjonalizm.

Partner
Dystrybutor
Dealer